Niekompetentne newsy #1

Clarkson zawieszony w BBC za uderzenie producenta. Dziennikarzowi trudno się dziwić – każdy zdenerwowałby się, gdyby po co całym dniu pracy nie dostał ciepłego jedzenia. W Internecie od razu po tym incydencie pojawiła się petycja, w której Internauci domagają się przywrócenia dziennikarza do „Top Gear’a”. Żona Clarksona trafiła do szpitala na oddział Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ze zwichniętym nadgarstkiem po tym, jak podpisała tę petycję milion razy. Tak naprawdę sprawa nie jest wesoła – możliwe, że nowych odcinków „Top Gear’a” już nie zobaczymy. Telewizji BBC – której skrót udało się w końcu rozszyfrować widzom jako Bring Back Clarkson – możemy tylko powtórzyć za Siarą z „Killera” – „Urwałeś kurze złote jaja”.

Wybory nadchodzą, a kandydaci ruszyli w podróże po Polsce. Jedni autobusami wjeżdżając nimi w zakazy wjazdu i na krakowski Rynek, gdzie ruch pojazdów jest zabroniony, inni samolotami. Obywatele również skorzystali i mogli potrenować celność strzelając z markerów paintballowych do Bronkobusa. Krążą pogłoski, że głównymi bohaterami kolejnej części „Szybkich i wściekłych” mają być dwaj główni kandydaci na Prezydenta i ich maszyny. Film miałby nosić tytuł „Wyścig o fotel”.

Policja poszukuje domy Polaków. Funkcjonariusze szukają niebezpiecznych narzędzi, które mogą zagrozić bezpieczeństwu ogółu. Mowa o krzesłach. -Przeszukujemy każde mieszkanie bardzo skrupulatnie i nie pozwolimy, aby ktokolwiek mógł w przyszłości zagrozić bezpieczeństwu Prezy… przepraszam, naszego kraju – mówi jeden z informatorów, który pragnie zachować anonimowość.

Kuźniar uczy jak żyć. Kuźniar, który kilka dni temu przyznał się do tego, że wyjeżdzając na wakacje kupił wszystkie rzeczy w supermarkecie Walmart, a podczas powrotu je oddał i odzyskał pieniądze poprowadzi nowy lifestylowy program na TVN Style. W pierwszym odcinku reporter pokaże nam jak zjeść darmowy obiad. Kuźniar wybierze się do restauracji, zamówi najdroższy posiłek, a po zjedzeniu go położy na talerzu karalucha trzymanego w słoiku. Właściciele restauracji przerażeni wizją kontroli z Sanepidu nie wezmą pieniędzy za posiłek. W drugiej części programu dowiemy się jak oglądać telewizję za darmo. „Większość obecnych usługodawców telewizji satelitarnej daje abonentowi okres próbny, po którym można zrezygnować z usługi nie ponosząc żadnych opłat. Ten okres próbny to czasem nawet kilka tygodni, więc bez problemu można wziąć telewizję u jednego operatora, potem zrezygnować i wziąć u nowego. A potem znowu to powtórzyć” – tłumaczy prowadzący.

RelatedPost

Komentarze

komentarzy